Avrasya Ayak Sağlığı Merkezi Hakkında

Avrasya Ayak Sağlığı Merkezleri Avrupa’dan Asya’ya sloganı ile oluşturulmuştur. Avrupa, Asya, İngiltere ve Amerika’da podologların ve Podiatristlerin tecrübe ve birikimlerini bir araya getirerek gerekli inceleme ve araştırmalar sonucu ülkemizdeki ayak ve tırnak problemleri göz önünde bulundurularak Podolog Elif Demir’in katkıları ve desteği ile sektördeki 17 yıllık birikim ve tecrübemizle birleştirilmiştir. En uygun bakım modellerini coğrafi ve iklim şartları da göz önünde bulundurularak bakım standartlarımız oluşturulmuştur.

%100 yerli sermaye ile kurulan Avrasya Ayak Sağlığı Merkezleri sizin için dizayn edilmiş, steril ortamlarda, konforlu ve profesyonel hizmet politikası ile hazırlanmıştır.

Avrasya Ayak sağlığı Merkezlerinde “Önce zarar verme (Primum non nocere)” felsefesi ile uzman kadromuz, sağlık profesyonelleri olan podoloji bölüm mezunu podologlarımız ile size ve ayağınıza çok yakınız.

Podolog Elif Demir Hakkında

Podolog Elif Demir 1987 yılında İstanbul’da doğdu. 2006 yılında, T.C. MEB (LCC) Lisans & Kültür Merkezi Ayak Sağlığı Setifikasyon Programı’nı bitirdi ve 2007 yılında Almanya’da Batık Tırnak ve Diyabetik Ayak alanlarında sertifikalarını tamamladı. 2014 yılında başladığı T.C. Acıbadem Üniversitesi’nde Podoloji Bölümü eğitimini tamamladı. Podoloji alanında hem diploma hem de sertifikasyon programında tamamlaması ile Türkiye’ nin ilk podologlarından olma gururunu yaşadı.

Kurucumuz Podolog Elif Demir, 2016 yılında Portekiz’de ve Ispanya’da tırnak mantarı, lazerle tırnak mantarı yöntemleri ile ilgili eğitimler aldı.

2006 yılında, Acıbadem Hastanesi’nin ilk podoloğu olarak mesleki hayatına başladı. Türkiye’de ilk defa hastanelerde podoloji bölümü açılışına öncelik etti.

2007-2012 döneminde Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu bünyesinde Uzman Podolog olarak çalışmalarına devam etti.

2012 yılında Asmer Medikal bünyesinde Uzman Podolog ünvanı ile birçok ayak sağlığı firmasına supervizor olarak çalışmalarına devam etti. Aynı dönemde The Lifeco bünyesinde mesleki çalışmalarını devam ettirdi.

2014 yılında Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubun’nun Podoloji bölümünün işletmeciliğini alarak mesleki hayatına devam etti.

2015 yılında Başkent Üniversitesi Hastanesi Podoloji bölüm sorumlusu ve bölüm işletmecisi olarak görev sürdürürken eş zamanlı olarak 2017 yılında tüm eğitim ve iş deneyimlerini bir araya toplayarak İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasında 2 şubeli Avrasya Ayak Sağlığı Merkezi’ni kurdu.

“Sağlık Ayaktan Başlar.” Mottosuyla güler yüzlü hizmet, güvene dayalı sağlık, hijyen, kalite, konfor ve memnuniyet ilkeleriyle bünyesinde profesyonel podologların bulunduğu ekibiyle markalaşmaya başladı.

Ayak Sağlığı sektöründe güncel yeniliklerin öncüsü olup 17 yıllık mesleki tecrübesi ile sizlere hizmet vermektedir.


    Bu sitede yer alan bilgiler, sağlık profesyonellerini bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, şubelerimizde hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisi yapılmamaktadır. Bu bilgiler hastalıkların tanı ve tadavisinde kullanılamaz. Sitemiz Sağlık Bakanlığı 15/2/2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre sunduğumuz hizmet ile ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır.

    Avrasya Ayak Sağlığı Merkezi Resmi Web Sitesidir ©2024

    telefon Etiler
    Telefon Altunizade